
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 7 mm |
| Width | 7 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 48 |
| Height | 1 mm |
| Packaging | Reel |
| Thickness | 0.9 mm |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| Contact Plating | Gold |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Number of Channels | 1 |
| Slew Rate | 19 V/µs |
| Number of Bits | 10 |
| Gain Bandwidth Product | 670 kHz |
| Nominal Gain Bandwidth Product | 4.4 MHz |
| Schedule B | 8542390000 |
Stock: 1341
Distributors
pcbx
Unit Price$2.78450
Ext.Price$2.78450
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.78450 | $2.78450 |
| 10 | $2.11510 | $21.15100 |
| 25 | $1.94667 | $48.66675 |
| 50 | $1.85024 | $92.51200 |
| 100 | $1.75859 | $175.85900 |
| 300 | $1.68837 | $506.51100 |
| 500 | $1.62094 | $810.47000 |
| 1000 | $1.57734 | $1577.34000 |
